top of page
Wall of ideas

Projelerimiz

Güven Online: Tele Sağlık Uygulaması

Bu uygulama ile sağlık hizmet sunumuna dijital katmanda bir destek sağlanmaktadır. Kullanıcılar sağlık uzmanlarından yüz yüze ve uzaktan görüşme randevusu alabilir, sağlık uzmanlarına dilediği yerden erişebilirler. T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından denetimi yapılan 'Uzaktan sağlık bilgi sistemi' akreditasyonu sayesinde güvenli bir şekilde dilediğiniz an sağlık uzmanları ile uzaktan görüşme yapılabilmektedir. Laboratuvar tetkik sonuçları ve radyolojik görüntülere aynı arayüzden erişebilir, kullanıcılara özel hazırlanan sağlık kütüphanesine anında ulaşılabilmektedir.

Mentaskop: Yapay Zeka Tabanlı Önleyici Zihin Sağlığı Uygulaması

Yenilikçi ve önleyici yönüyle Mentaskop, klinik psikologlar tarafından geliştirilmiştir. Uygulama sayesinde kullanıcılar duygularını tanımlayabilir, uzmanların önerilerine erişebilir ve duygusal zorluklarla başa çıkma stratejilerini uygulayabilmektedir.  Mentaskop, zihin sağlığına önem veren bireylere kişiselleştirilmiş destek sağlamayı, duygusal durumlarını yönetmelerini ve duygusal iyiliğe ulaşmalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

MicrosoftTeams-image (5)_edited_edited.j

Sağlık Erişim Noktası (SEN)

SEN, kiosk üzerinden çeşitli sağlık ölçümlerini gerçekleştirerek, kullanıcılara hızlı ve doğru sağlık değerlendirmesi sunar. Erişim kolaylığı ve mobil kullanımıyla, hastaneye ulaşımın sınırlı olduğu alanlarda kullanıcıların sağlık kontrolüne olanak tanır. Kullanıcı dostu arayüzü ile herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir deneyim sunar ve ölçüm sonuçlarını uzaktan doktor görüşmeleri aracılığıyla değerlendirerek etkili sağlık destek hizmeti sağlamaktadır.

İlaç Kutusu: Teknolojik İnovasyon ile İlaç Yönetimi

Projemiz, özellikle hareket zorluğu yaşayan bireyler için ergonomik bir tasarıma sahip akıllı ilaç kutusu geliştirme amacını taşımaktadır. Mobil uygulama ile entegre olan sistem, kullanıcılara ilaç takibini ve 7/24 bağlı servis merkezi üzerinden uzaktan yönetimi mümkün kılar. Veri gönderim altyapısı ve yapay zeka uygulaması ile online hekim hizmeti sunularak, hafıza problemleri yaşayan hastaların doğru dozda ilaç almalarına destek olunur. Projemiz, sağlık sektöründe etkili bir ilaç yönetimi çözümü sunarak kullanıcıların yaşam kalitesini artırmayı hedeflemektedir.

MicrosoftTeams-image.png
MicrosoftTeams-image (6).png

Alzheimer Hastaları için Geliştirilen Kanıta Dayalı Sağlık Kiti

Alzheimer hastalarının bilişsel işlevlerini geliştirmek için tasarlanmış özel bir dijital sağlık sistemidir. Bilişsel oyunlar eşliğinde duyusal sürükleme ile hastalığın ilerlemesine sebep olan bilişsel bozulmayı yavaşlatmayı hedeflemektedir. İstanbul Medipol Üniversitesi ile ArGe fonu kazandığımız projemiz, Alzheimer hastalarının yaşam kalitesini artırmaya ve bilişsel faaliyetlerini geliştirmeye yönelik yenilikçi bir yaklaşım sunmaktadır.

Yapay Zeka Tabanlı Sinyal İşleme Teknolojisi  

Şirketimiz, Holter cihazlarına sorunsuz bir şekilde entegre edilebilen gelişmiş yapay zeka yazılımı geliştirmek için çalışmaktadır. Bu yazılımın temel amacı, normal kalp atışları ile aritmileri doğru bir şekilde ayırt etmek ve doktorlara kesin ve doğru teşhis sağlamaktır. Bu teknoloji sayesinde doktorlar hastalarının kalp sağlığını etkili bir şekilde izleyip değerlendirebilecek ve olası sağlık risklerini önlemek için gerekli önlemleri alabileceklerdir.

heart-rate-radiology-graph-data-sheet-4DCCXQY.jpg
bottom of page