top of page
Co-working in a Bright Office

Güven Future'lı olmak

Ahmet Utku Saka

Yapay Zeka Stajyeri

Atılım Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği

"Bu yazımda Güven Future Şirketi'nin Yapay Zeka Departmanı'nda yapmış olduğum 6 hafta süren stajdan ve bu stajın bana kattıklarından bahsedeceğim. Öncelikle mühendislik eğitiminin önemli parçalarından birisi olan stajımı alanında başarılı, yüksek misyon ve vizyona sahip bir firmada yaptığım için çok mutluyum. Stajıma ilk gün Güven Future ekibinin sıcak ve içten karşılamasıyla başladım. Staj sorumlularım 6 haftalık sürecin büyük bir kısmını planlamışlardı, bu sayede çok daha planlı ve verimli bir staj süreci geçirdim. Başta staj sorumlularım olmak üzere firmadaki birçok kişi ile etkileşim içerisinde oldum bu nedenle sağlık alanında hizmet veren bir yazılım şirketinin departmanları, proje yönetim ve süreçleri hakkında bilgi edinebildim. Staj sorumlularımın çalışacağım alanlarda önceden bana eğitim vermeleri ve dokümantasyon gibi kaynaklar önermeleri sayesinde çok daha yüksek özgüven ile sorumluluklarımı tamamladım. Bütün bunlar bana pratikte bilgi, beceri, tecrübe ve hepsinin sonucu olarak özgüven kazandırdı. Başta yöneticilerimiz ve staj sorumlularım olmak üzere ilgi, alaka, ve sıcak davranışlarından dolayı tüm Güven Future ekibine çok teşekkür ederim."

Keremcan Karakaya

Yapay Zeka Stajyeri

Fırat Üniversitesi - Yazılım Mühendisliği

"Güven Future'da yapmış olduğum çok verimli geçen 4 haftalık staj deneyimimden bahsedeceğim. Güven Future ekibinin ilk günden son güne kadar sıcak, samimi ve ekibin bir parçasıymış gibi hissettirmesi beni çok mutlu etti. Ekip üyelerinin bana sürekli destek olması, yardımcı olması ve iletişim halinde olması hem daha rahat hissetmemi hem de verimli bir staj dönemi geçirmemi sağladı. Staj yaptığım süreç boyunca sağlık sektöründeki dijitalleşmenin önemini anladım, gelişmeleri takip edip bunlara uygun fikirleri nasıl kullanabileceğimizi öğrendim. Sağlık sektöründe yapay zekanın nasıl entegre edildiğini ve sağladığı katkıları görmüş oldum. Bu sektör için yeni fikirler edindim. Çalışanlarının bir aile gibi olduğu bu şirkette staj yapmak beni çok mutlu etti ve bana birçok deneyim kattı. Bana bu fırsatı verdikleri için Güven Future ekibine çok teşekkür ederim."

Rümeysa Açıkgöz 

Müşteri Deneyimi Stajyeri

Karabük Üniversitesi - Tıp Mühendisliği

"Benim için oldukça verimli ve keyifli geçen 3 haftalık staj deneyimimden kısaca bahsedeceğim. Ekibin beni ilk günden çok samimi ve sıcak karşılaması beni daha ilk dakikalardan itibaren ekibin bir parçası gibi hissettirdi. Oldukça ferah ve kendimi ait hissettiğim bir çalışma ortamında çalışmak benim için oldukça üretici ve verimliydi. Herkesin görev tanımını bilmesi, takım üyelerinin birbiriyle entegre çalışması, süreçlerin daha interaktif ilerlemesini sürekli gelişim için güzel bir zemin oluşturmakta. Nasıl geçtiğini anlamadığım 3 haftalık staj deneyimim bana bir çok şey öğretti. Sağlık teknolojilerindeki gelişmeleri nasıl entegre edip daha iyisini yapabiliriz, Ar-Ge projelerini nasıl geliştirebiliriz, zamanı nasıl daha verimli kullanabiliriz, sağlıkta dijitalleşmeyi nasıl daha iyi hale getirebiliriz… ve daha birçok konu hakkında hem öğrendim hem de yeni fikirler çözümler üretme fırsatım oldu. Bu harika geçen staj deneyimim için Güven Future ailesine çok teşekkür ederim. Umarım yollarımız tekrardan kesişir."

Cem Avcı

Mobil Yazılım Geliştirme Stajyeri

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi - Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri

"Güven Future’da yaptığım 3 aylık staj sürecimden kısaca bahsedeceğim. Genç, yenilikçi, yetkin bir ekibe sahip olan Güven Future’da staja başladığım ilk günden itibaren kendimi ekibin parçası olarak hissettim.  Ekip üyelerinin benimle sürekli iletişim içerisinde olması ve her zaman yardım etmesi staj süresince kendimi geliştirmeme ve oldukça verimli bir staj süreci geçirmeme olanak sağladı. Staj yaptığım süreçte sağlık sektöründeki dijitalleşme hareketinin günümüzdeki ve gelecekteki önemini anlayıp, buna uygun şekilde projelerinin nasıl geliştirileceğini ve entegre edilebileceğini deneyimledim. Bana bu fırsatı sağladığı için Güven Future ekibine çok teşekkür ederim."

Açık Pozisyonlar

Mobil Yazılım Uzmanı

Konum: Ankara, Türkiye

Unity Geliştirme Uzmanı

Konum: Ankara, Türkiye

Yapay Zeka Veri Uzmanı

Konum: Ankara, Türkiye

Yapay Zeka Görüntü İşleme Uzmanı

Konum: Ankara, Türkiye

Backend Yazılım Geliştirme Uzmanı

Konum: Ankara, Türkiye

Fullstack Yazılım Geliştirme Uzmanı

Konum: Ankara, Türkiye

DevOps Uzmanı

Konum: Ankara, Türkiye

Web Tasarım Uzmanı

Konum: Ankara, Türkiye

Yeni Mezun Mobil Uygulama Geliştirici

Konum: Ankara, Türkiye

Size uygun pozisyon olmadığını düşünüyorsanız önerilere açığız! Hemen bize yazın, sizinle iletişime geçelim.

Bize Katılın!

bottom of page